Hakkımızda

MAVİŞ ÇATI HAKKIMIZDA

Size çatı alternatiflerini detaylı ve ayrıntılı bir şekilde sunarak kafanızdaki soru işaretlerini yok etmeyi ve yaptıracak olduğunuz işi gönül rahatlığı ile yaptırabilmenizi sağlıyoruz. 

Artık istediğiniz tüm çatı alternatifleri ve detayı tek tuşla evinize kadar geliyor. 

Yapmanız gereken size en uygun olan alternatifi seçmek ve web sayfamızda yer alan irtibat formunu doldurup bize ulaşmak. Daha geniş ve daha ayrıntılı bilgi alabilmeniz için telefonlarımız iletişim bölümünde yer almaktadır.

Bilindiği gibi çatı bir yuva için en önemli kavramlardan birisi. Sıcak ve rahat bir yuvanın temeli dertsiz ve tasasız yaşamaktır. Çatı bakımı ve tamiri sayesinde sıcak ve rahat bir yuvanın özlemini çekenler başta çatı olmak üzere ev tadilatını yaptırarak bu kavramı kolaylıkla elde edebileceklerdir. Tadilat yapımında gerek çalışanlar gerekse yapılacak olan iş bütünü ile sigorta kapsamında olup herhangi bir sorun ve olumsuzluktan şirketimiz sorumludur.

Artık çatı ile alakalı bilmediğiniz hiçbir konu kalmayacak. MAVİŞ ÇATI iş disiplini ve ahlakı ön planda tutarak 1990’dan türkiye genelinde GARANTİLİ ve SİGORTALI iş yaparak güven tazeledi. Türkiye’de sayılı firmalar arasında yeralan şirketimiz tertibi ve düzeni kendine amaç edindi ve bu sayede işverenin güvenini kazanmayı başardı.